Anne babalar için çocuk takibi – Baby FollowUp

Annelerin çocuklarının gelişimlerini takip etmek için kullanabilecekleri bir yazılım olan Baby FollowUp, ebeveynlerin çocukları ile ilgili her türlü bilgiyi kaydetmelerini sağlıyor. Program gerçekten çok geniş kapsamlı ve kayıt edebileceğiniz bilgi sayısı neredeyse sınırsız. Yazılımın dili ise İngilizce.

BlackBerry Baby FollowUp

Detaylara bir göz atacak olursak:

  • Bebek bilgileri (Add Baby Details): Bebeğinizin doğum günü, saati, ağırlığı ve diğer detaylarını girdiğiniz bölüm. Hediyesi de çocuğunuzun burcunu göstermesi. Birden çok çocuğunuz varsa buradan herbiri için ayrı bir kayıt açabilirsiniz.
  • Büyüme detayları (Manage Growth): Bebeğinizin büyümesi ile ilgili her türlü bilgiyi girdiğiniz bölüm; boyu, ağırlığı gibi çok basit bilgilerden kafa çapına kadar uzanan yelpazede birçok detay girebilirsiniz.
  • Sağlık Bilgileri (Manage Health): Programın belki anneler için en can alıcı noktalarından birisi: bebeğinizin hastalıkları, doktor tarihleri, bir sonraki doktora gidiş zamanı bilgilerini bu bölümden giriyorsunuz. Eğer isterseniz doktor detayları ve ilaç bilgilerini de girebiliyorsunuz.
  • Aşı Bilgileri (Manage Vaccine): Bebeğinizin aşıları ile ilgili detayları kaydettiğiniz bölüm. Ağırlık, yaş, aşının kim tarafından yapıldığı, bir sonraki aşı tarihi gibi bilgileri burada giriyoruz.
  • Mama Bilgieri (Manage Food): Bebeğinize ne zaman ne mama verdiğinizi, ne aralıklarla yemek yediğini ve katı/sıvı mamalar ile ilgili bilgileri kaydettiğimiz bölüm.

Programı USD 15.99 karşılığında buradan indirebilirsiniz.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: